HOME

Catering agency

Chcete ponúknuť svojim hosťom viac než len klasické večerné „posedenie“ ?

Ponúknite im skutočne odreagovanie sa od celodenných meetingov, školení a iných pracovných povinnosti.

Naša cateringová spoločnosť pripraví pre vašich hostí show, pri ktorej sa nielen zabavia a odreagujú, ale pri ktorej si vychutnajú chuť originálnych svetových cocktailov.

Ponúkame Vám naše 7 ročné skúsenosti počas ktorých sme aj my prešli viacerými zmenami, hostesing, organizovanie eventov – program, DJ, osvetlenie, ozvučenie akcií, videoprojekcia a usporiadanie koncertov.

Majitelia barov a reštaurácii by mali myslieť na to, že v rozvinutých krajinách celého sveta je dávno známe, že večerné chvíle pri dobrom drinku a v príjemnej spoločnosti profesionálov sú nepochybne vybočením z kolobehu bežného pracovného dňa a odpútaním sa od starostí.
Také momenty sú určite omnoho príjemnejšie, ak každý detail dotvára štýlovú atmosféru a poskytuje zážitok „na úrovni“….

Consulting

Naša spoločnosť Vám vie na mieru pripraviť kompletné poradenstvo pri otvorení nového baru,kaviarne,reštaurácie, penziónu ,ale aj pri príprave rôznych eventov a party večierkov.
Zabezpečujeme kompletné školenie personálu, barmanov a baristov /príprava kávy/ priamo u Vás na prevádzke. Zvyčajne sa jedná o 5 dňové školenie kde sa vaši zamestnanci okrem prípravy nápojov a obsluhy dozvedia aj dôležité informácie o rôznych druhoch destilátov a ich pôvode.

Akcie na ktorých nás uvidíte: